Sunday , November 28 2021
Home / ବିଶେଷ / ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଖରୀରେ ନିରାଡମ୍ବର ଓ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ହେଲା କଟକର ଭସାଣି

ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଖରୀରେ ନିରାଡମ୍ବର ଓ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ହେଲା କଟକର ଭସାଣି

କଟକ ସଦର, ୧୬/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ଵେହେରା): ସରକାରଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ଏସଓପି ମଧ୍ୟରେ ଚଳିତବର୍ଷ ଦଶହରା ଦୂର୍ଗାପୂଜା ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା ଵେଳେ ମାହୋଲ ପୁରାପୁରି ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା। ସେଥିରେ ଆଜି ଶନିଵାର ଭସାଣି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୂପ କଟକଣା ଯୋଗୁ ବିସର୍ଜନ ମାହୋଲ ଵି ଫିକା ପଡିଛି।ଦେଵୀ ଗଡା ଠାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଖରୀରେ କଟକର ୧୬୦ ଟି ପୂଜା ମଣ୍ଡପର ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଥିଵା ଵେଳେ ସଂଧ୍ୟା ୬ ମଧ୍ୟରେ ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁ ପୂଜା ମଣ୍ଡପର ମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ଧାରିତ ସମୟରେ ବିସର୍ଜନ ହୋଇପାରିନାହିଁ ସେମାନେ ଆସନ୍ତା କାଲି ବିସର୍ଜନ କରିପାରିଵେ ଵୋଲି ନିର୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଭସାଣି ରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରାଯାଇଥିଵା ଜଣାଯାଇଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୮/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରୋସ୍ଥିତ ପଥରକଣୀ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଶନିବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀମାନଙ୍କର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *