Monday , November 29 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସଦର ବ୍ଲକ୍ ଯୁଵ ଵିଜେଡି ସଂପାଦକ ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ଅକାଳ ବିୟୋଗ

ସଦର ବ୍ଲକ୍ ଯୁଵ ଵିଜେଡି ସଂପାଦକ ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ଅକାଳ ବିୟୋଗ

କଟକ ସଦର, ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ଵେହେରା): କଟକ ସଦର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପରମହଂସ ପଞ୍ଚାୟତ ର ଉଦିୟମାନ ଯୁଵ ସମାଜସେବୀ ତଥା ବ୍ଲକ୍ ଯୁଵ ଵିଜେଡି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସଂଜୀବ କୁମାର ବେହେରା ଙ୍କର ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର ବିଜୟା ଦଶମୀ ରେ ହୃଦଘାତରେ ଅକାଳ ଵିୟୋଗ ଘଟିଛି।ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସଦର ଵିଧାୟକ ଚନ୍ଦ୍ର ସାରଥି ଵେହେରାଙ୍କ ସମେତ ଜିଲ୍ଲା ଵିଜେଡି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସମର ବେହେରା, ଆତ୍ମାର ସଭାପତି ରଜନୀକାନ୍ତ ସାହୁ, ବ୍ଲକ୍ ଵିଜେଡି ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ମହାପାତ୍ର, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ବିଭୂତି ଭୁଶଣ ପରିଡା ପ୍ରମୁଖ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ମୃତ ଵାପୁ ପରମହଂସ ସରପଞ୍ଚ ମିନତୀ ବେହେରାଙ୍କ ପୁତୁରା ହୋଇଥିବା ଵେଳେ  ଆସନ୍ତା ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ୫ ନମ୍ଵର ଯୋନରୁ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ନିକଟରେ ଵିଵାହ ହୋଇଥିଲା। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜୀବିକା ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷା ସଚେତନତା ପାଇଁ ଗୁଞ୍ଜରଣ ଯାତ୍ରା

ବାଲିଗୁଡା,୨୮/୧୧ /୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ମହିଳା ଜୀବିକା ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚ ଓ ଜୀବିକା ସୁରକ୍ଷା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *