Saturday , December 4 2021
Home / ବିଶେଷ / ପୁଣି ପାଣି ପାଇପ୍ ଫାଟିଲା

ପୁଣି ପାଣି ପାଇପ୍ ଫାଟିଲା

କଟକ,୧୧/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପୁଣି ପାନୀୟ ଜଳ ପାଇପ ଫାଟିଲା। ବାଦାମବାଡ଼ି ଛକ ନିକଟରେ ମାଟିତଳେ ଯାଇଥିବା ପିଇବା ପାଣି ପାଇପ ହଠାତ୍ ଫାଟିଯିବାରୁ ନାହିଁ ନଥିବା ଅବସ୍ଥା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ। ଆଣ୍ଠୁଏ ଉଚ୍ଚର ପାଣି ସୁଅ ଛୁଟିବା ସହିତ ବହୁ ଉକ୍ଟ୍ରରେ ପିଚକାରୀ ମାରେିବା ଫଳରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସମସ୍ୟା ଜଟିଳ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୩ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା ଲାଗି ରହିବା ପରେ ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥା ୱାଟକୋ ର କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପାଣିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଥିଲେ। ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଜମି ରହିଥିବା ପାଣିକୁ ନିଷ୍କାସନ କରାଯିବା ପରେ ମରାମତି କାଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଭୁବନ,୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ସହର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୫୩ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଅନନ୍ତପୁର ନିକଟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏକ  …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *