Saturday , October 16 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଲେ ଲାଞ୍ଚୁଆ ପେଟୁଆ ଅଧିକ୍ଷକ ଯନ୍ତ୍ରୀ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଲେ ଲାଞ୍ଚୁଆ ପେଟୁଆ ଅଧିକ୍ଷକ ଯନ୍ତ୍ରୀ

କଟକ ସଦର, ୧୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ବେଆଇନ୍ ଅର୍ଥ ଆଦାୟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବୈତରଣୀ ଵିଭାଜନର ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗ ଲାଞ୍ଚୁଆ ଓ ପେଟୁଆ ଅଧିକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ରୀ ବିଧାନ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କୁ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ଯାଯପୁର କଟକ ରାସ୍ତାର ଏନ୍ ସି କଲେଜ ନିକଟରୁ କାଵୁ କରିଵାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବେଆଇନ ଟଙ୍କା ନେଇ କଟକ ଆସୁଥିବା ଖଵର ପାଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ତାଙ୍କର ପିଛା କରିଥିଲା।ତାଙ୍କ ଠାରୁ ନଗଦ ୧୦ ଲକ୍ଷ ୭ ହଜାର ୬୨୦ ଟଙ୍କା ଜଵତ ହୋଇଥିବା ଵେଳେ ଏତେ ଗୁଡ଼ିଏ ଟଙ୍କାର ହିସାବ ଦେଇ ନପାରିବାରୁ ଏନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ କଟକ ପୁଲିସ୍ ମାମଲା ନଂ୧୬/୨୦୨୧ ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ଜଣାପଡିଛି। ଅଧିକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ରୀ ବିଧାନ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ କେନ୍ଦୁଝର ଶାଳପଡ଼ା ଅଫିସ୍ ଓ କଟକ ମହତାବରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ବାସ ଭବନ ରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି । ହେଲେ ଲାଞ୍ଚୁଆ ଏସ୍ ଇ ସିଧା କେନ୍ଦୁଝର ରୁ କଟକ ନଯାଇ ଯାଯପୁର ଵାଟେ କାହିଁକି ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଆଉ କେଉଁ କେଉଁ ଠିକାଦାର ଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ ର ଉଦେଶ୍ୟ ଥିଲା କି ନାହିଁ ତାହା ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ ହେଵାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି ମତପ୍ରକାଶ ପାଉଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ତରଡିପାଳରେ ଭଲିବଲ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇର ଧୋୟାଳକୁ ଏକଦା ଭଲିବଲ ଖେଳର ଏନ୍ତୁଡିଶାଳ କୁହାଯାଉଥିଲା । ବିଶେଷକରି ତରଡିପାଳ, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *