Tuesday , August 16 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମହିଳାଙ୍କ ପରଲୋକ

ମହିଳାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଗରଦପୁର , ୦୬/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାହାଳସ୍ଥିତ ହରିହର କ୍ଷେତ୍ର ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଚେତନା ସଂଘର ସମ୍ପାଦକ ମଥୁରାନନ୍ଦ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସଂଯୁକ୍ତା ସ୍ୱାଇଁ (୮୦) ଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଶଯ୍ୟା ନିକଟରେ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ପୁତ୍ର ଇଂ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ , ମଧ୍ୟମ ପୁତ୍ର ଆଡ଼ଭୋକେଟ ସରୋଜ ପ୍ରସାଦ ସ୍ୱାଇଁ , କନିଷ୍ଠ ପୁତ୍ର ଇଂ ସୁଶାନ୍ତ ରଂଜନ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ସମେତ ଝିଅ, ଜ୍ୱାଇଁ, ବୋହୁ, ନାତି ନାତୁଣି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଗ୍ରାମ ସ୍ମଶାନରେ ତାଙ୍କର ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି । ସେ ଜଣେ ମିଷ୍ଠାଳାପି, ସମାଜସେବୀ ମହିଳା ଥିଲେ । ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ପୁତ୍ର ସନ୍ତୋଷ ମୁଖାଗ୍ନୀ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରେ ଗ୍ରାମରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବାଲିସାହି ଥାଇଥାନ ଵସ୍ତିରେ ପଶିଲା ଵନ୍ୟା ଜଳ,ଦୂର୍ଦଶାରେ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା

କଟକ ସଦର,୧୬/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କଟକ ସହର ନବୀକରଣ ପାଇଁ ଉଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିବା ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ନୂଆପଡ଼ା ବାଲିସାହି ରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.