Friday , August 19 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ବାଘ ଛାଲ ରାକେଟ ସକ୍ରିୟ : ବାଲିଗୁଡା ବନଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ : ଜଣେ ଗିରଫ

ବାଘ ଛାଲ ରାକେଟ ସକ୍ରିୟ : ବାଲିଗୁଡା ବନଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ : ଜଣେ ଗିରଫ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୦୬/୧୦/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ବନଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ କ.ନୂଆଗାଁ ରେଞ୍ଜ ର ସିର୍ତ୍ତିଗୁଡା ଛକ ନିକଟରୁ ଏକ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ ହୋଇଛି । ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଡିଲ ବେଳେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ବନ ବିଭାଗ ଓ ଏସଟିଏଫ ଟିମ ର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମ ରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ବାଲିଗୁଡା ହାଟପଦା ସାହିର ବିଦ୍ୟାଧର ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ୮ଫୁଟ ର ଏକ ବାଘ ଛଲ ଜବତ କରି ଏହି ବାଘ ଛାଲ କେଉଁ ଜଙ୍ଗଲ ର ଏବଂ ଏହି ରାକେଟ ରେ କେଉଁ ମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ସେ ସଂପର୍କ ରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ବିଷୟ ବାଲିଗୁଡା ଏସିଏଫ୍ଓ ଡ.ରୁଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ରଥ କହିଛନ୍ତି। ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଭାରତ ମାତା ସେବା ଅନୁଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ୩୭୫ ଫୁଟ ର ବିଶାଳ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା

ଭୁବନ ୧୮/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜାଦୀ କା ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ଅବସରରେ ଭାରତ ମାତା ସେବା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ  ୩୭୫ ଫୁଟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.