Tuesday , October 26 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସୁନାକର ବେହେରା ଜାତୀୟ ମଦର ଟେରେସା ଫାଉଣ୍ଡେସନର ରାଜ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ମନୋନୀତ

ସୁନାକର ବେହେରା ଜାତୀୟ ମଦର ଟେରେସା ଫାଉଣ୍ଡେସନର ରାଜ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ମନୋନୀତ

ପାରାଦୀପ ୩୦/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କୁଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେରମାଣପୁର ଗ୍ରାମର ସମାଜସେବୀ ସୁନାକର ବେହେରାଙ୍କୁ ଜାତୀୟ ମଦର ଟେରେସା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧୀ ବିଭାଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସଂଗଠନର ଜାତୀୟ ସମ୍ପାଦକ ଡ଼. ନାସିର୍ ଖାନ୍ ଶ୍ରୀ ବେହେରାଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିଥିବାବେଳେ ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ନବ ନିଯୁକ୍ତ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଶୁଭେତ୍‌ସାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି । ଶ୍ରୀ ବେହେରା ଜିଲା ତଥା ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଓ ଗୌରବ ଆଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ସଂପ୍ରତି ଶ୍ରୀ ବେହେରା ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ଓଡ଼ିଶା ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ସଭାପତି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ସରକାଙ୍କ ନୀତି ଆୟୋଗ ଅଧିନସ୍ଥ ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ଗ୍ରାହକ କଲ୍ୟାଣ ପରିଷଦର ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ, ଆନ୍ତରାର୍ଷ୍ଟିୟ ମାନବାଧୀକାର ସଂଗଠନର ଜାତୀୟ ଉପସଭାପତି ତଥା ଅନ୍ୟ ଏକ ସଂଗଠନର ଯୁଗ୍ମ ସମ୍ପାଦକ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଧାର୍ମିକ ଓ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ପ୍ରମୁଖ ଦରାୟିତ୍ୱ ବହନ କରି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ୪୩୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ୬୪ ଜଣ ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ – ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୬/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ସସ୍ମିତା ବେହେରା)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ୪୩୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *