Friday , August 19 2022
Breaking News
Home / ରାଜନୀତି / ସାଲେପୁର ରେ ଭାରତବନ୍ଦର  ପ୍ରଭାବ

ସାଲେପୁର ରେ ଭାରତବନ୍ଦର  ପ୍ରଭାବ

 ସାଲେପୁର୨୭/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ଆଜି ସାଲେପୁର ରେ ଭାରତବନ୍ଦ ର ପ୍ରଭାବ  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କୃଷି ଆଇନ ଓ ଦରବୃଦ୍ଧି ଆଦିକୁ କୁ ବିରୋଧ କରି ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ଓ ବିରୋଧୀ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ସାରାଦେଶରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥିବାବେଳେ ସାଲେପୁରରେ  ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ  ମିଳିତ ଭାବେ  ସାଲେପୁର ରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇ ଥିଲା । ତହସିଲ ଛକ,  କୁଆଁପାଳ ଛକ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଲୋଗାନ ମାନ ଦେଇ  ଏବଂ ପଟୁଆର ରେ ଆସି  ବିଭିନ୍ନ  ସରକାରୀ,  ବେସରକାରୀ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ   କୁ ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ  ବନ୍ଦଥିବାବେଳେ ଦୋକାନ ବଜାର ଆଂଶିକ  ଖୋଲା ରହିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସହିଦ୍ ଙ୍କୁ ସଲାମ

ପାଟକୁରା,୧୬/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ପାଟକୁରା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଦେଶ ପାଇଁ ବୀର ଜବାନ ମାନେ ନିଜକୁ ବଳିଦାନ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.