Wednesday , October 20 2021
Breaking News
Home / ରାଜନୀତି / କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ପାଣି ଘେରରେ ଥିବା ପରିବାରକୁ ପାଲ ବଂଟନ

କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ପାଣି ଘେରରେ ଥିବା ପରିବାରକୁ ପାଲ ବଂଟନ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୪/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଦ୍ୱାରା ରଘୁନାଥପୁର ଅଂଚଳରେ ୧୯ ଗୋଟି ପଂଚାତୟ ଜଳ ଘେରରେ ରହିବା ସହ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟ କ୍ଷତି ହୋଇଛି । ପୁରୁଣା ବସନ୍ତ ପଂଚାୟତର କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିବା ଚାଳଛପର ଘର ପରିବାରକୁ ଚିହ୍ନଟ କରି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୩୦ ପରିବାରକୁ ପଲିଥିନ ବଂଟନ କରାଯାଇଛି । ବ୍ଲକ କଂଗେସ କମିଟିର ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ପୁରୁଣା ବସନ୍ତ ପଂଚାୟତର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଚୌଧୁରୀ ବିମଳ କାନ୍ତ ଦାସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ସ୍ୱପ୍ନ ସରିତା ଦାସ, ଅଦିତ୍ୟକୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ବିଭୂରଂଜନ ସ୍ୱାଇଁ, ବନବାଳି ମହାରଣା, କାଳନ୍ଦୀ ମହାନ୍ତି, ଗର୍ନ୍ଧବ ପାତ୍ର, ଗଣେଶ୍ୱର ସାହୁ, ଶତୃଘ୍ନ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତରହି ପାଲ ବଂଟନ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ମହାକାଳପଡା ବିଜେଡିର  ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୧୭/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର  ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହାକାଳପଡା ଗ୍ରାମ  ପଂଚାୟତ  ନିମନ୍ତେ ସରପଂଚ ପଦବୀ  ପାଇଁ ଚଳିତ ଉପନିର୍ବାଚନରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *