Saturday , August 13 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜଳବନ୍ଦି ବିପନ୍ନ ଙ୍କୁ ସହାୟତା 

ଜଳବନ୍ଦି ବିପନ୍ନ ଙ୍କୁ ସହାୟତା 

 

ଗରଦପୁର, ୧୮/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ହୁରାସାହି ଗ୍ରାମର ଦଳିତ ବସ୍ତିର ଲୋକମାନେ ବନ୍ୟାଜଳ ଓ ବର୍ଷାଜଳ ରେ ଘେରାବନ୍ଦି ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଦଳିତ ବସ୍ତିର ପରିବାରମାନେ ଜଳବନ୍ଦି ଭାବେ ଦୁର୍ଦଶାରେ ଥିବାରୁ ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ପ୍ରାଧ୍ୟାପକ ଅଜୟ କୁମାର ରାଉତ ସେଠାରେ ପହଂଚି ବସ୍ତିର ଶାନ୍ତିଲତା ମଲିକ,ମିନତୀ ମଲିକ,ଛକ ମଲିକ ,ବସନ୍ତ ମଲିକ ,ଅବନ୍ତୀ ମଲିକ,ଦୀପକ ମଲିକ ପ୍ରମୁଖ ଙ୍କୁ ପାଲ ଓ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ରାଉତରାୟ,ଦିଲୁ ମଲିକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଦିନିକିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.