Wednesday , October 27 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଶ୍ଵମାତା ଆଦିଶକ୍ତି ଆଶ୍ରମ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାବା ଶ୍ରୀ କର୍ଣଙ୍କ ପରଲୋକ

ବିଶ୍ଵମାତା ଆଦିଶକ୍ତି ଆଶ୍ରମ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାବା ଶ୍ରୀ କର୍ଣଙ୍କ ପରଲୋକ

ସାଲେପୁର, ୧୬/୦୯/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )-ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ ମହଣ ପଂଚାୟତ ସ୍ଥିତ ବିଶ୍ଵମାତା ଆଦିଶକ୍ତି ଆଶ୍ରମ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାବା ଶ୍ରୀକର୍ଣ୍ଣ ବାରିକ ଙ୍କ ର ବୁଧବାର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ପରଲୋକ ଖବର ପାଇ ବହୁ ଅନୁଗାମୀ ଓ ଭକ୍ତ ମଣ୍ଡଳୀ ମଧ୍ୟରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ବୈଷ୍ଣବ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ମରଶରୀର କୁ ଆଶ୍ରମ ପରିସରରେ ସମାଧି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବଡପୁଅ ମନୋଜ ବାରିକ, ସାନପୁଅ ସରୋଜ, ଝିଅ ତେଜସ୍ୱିନୀ, ଜାମାତା ସାମ୍ବାଦିକ ରତ୍ନାକର ବାରିକ, ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ବୀରବର ରଣା, ଧ୍ରୁବ ଚରଣ ରଣା, ଚନ୍ଦନ ବାରିକ ଙ୍କ ସମେତ ଭକ୍ତ ଙ୍କ ସମେତ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବାବା ଙ୍କ ବିୟୋଗ ରେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଭୟ ଜେନା, ଅକ୍ଷୟ ଦାଶ ପ୍ରମୁଖ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଯୁବ ରେଡକ୍ରସର ସଙ୍କୁଳ ସ୍ତରୀୟ ଶିବିର ଉଦଘାଟିତ 

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୨୬/୧୦/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଦ୍ଵିତୀୟ ଯୁବ ରେଡକ୍ରସ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *