Sunday , September 26 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମାହାଙ୍ଗା : କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଆକଳନ ଦାବି ରେ  ରାସ୍ତା ଅବରୋଧକରି ପ୍ରତିବାଦ 

ମାହାଙ୍ଗା : କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଆକଳନ ଦାବି ରେ  ରାସ୍ତା ଅବରୋଧକରି ପ୍ରତିବାଦ 

ମାହାଙ୍ଗା, ୧୫/୦୯/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- କଟକ ଜିଲ୍ଲା  ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ଜଳେଶ୍ୱରପୁର ପଂଚାୟତ ର ଗଙ୍ଗପୁରା, କାହ୍ନପୁର  ଓ ଜଳେଶ୍ୱରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ବର୍ଷା ରେ ଉବୁଟୁବୁ ହେଉଥିବାସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ  ଅନେକ ମାଟିଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି। ଘରେ ଓ ଦଣ୍ଡରେ ଆଣ୍ଠୁଏ ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣି ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଶାସନ ନୀରବ ଦ୍ରଷ୍ଟା ସାଜିଛି ଓ ଏହାକୁ ନେଇ ତାତିଛନ୍ତି ପ୍ରପୀଡ଼ିତ ଲୋକେ। ଘରେ ପାଣି ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ କୈାଣସି ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନଥିବା ଅଭିଯୋଗକରିବା  ସହ ରାସ୍ତା  ଅବରୋଧକରିଥିଲେ । ଲୋକେ  ପାଣି ଘେରରେ ଥିବା ବେଳେ ମାହାଙ୍ଗା ତହସିଲ ପ୍ରଶାସନ ର ଅଣଦେଖା, ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ରିଲିଫ ଓ ପଲିଥିନ ପ୍ରଦାନ  ଦାବିରେ ମାହାଙ୍ଗା ତହସିଲ ଛକ ନିକଟରେ ସାଲେପୁର-ଛତିଆ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ପୀଡ଼ିତ ପରିବାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ। ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ଆକଳନ ସହ ତୁରନ୍ତ ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ଓ ପଲିଥିନ ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରତିଶୃତି ପରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ରୁ ହଟିଥିଲେ ପୀଡ଼ିତ ଲୋକେ। ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କୁଜଙ୍ଗ ଥାନାର ନୂତନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ କୁଜଙ୍ଗ ବ୍ଳକ ତରଫରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ପାରାଦୀପ ୨୫/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ କୁଜଙ୍ଗ ବ୍ଳକ ତରଫରୁ କୁଜଙ୍ଗ ଥାନାର ନୂତନ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫୁଲତୋଡା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *