Tuesday , September 28 2021
Breaking News
Home / ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଓ ସଂସ୍କୃତି / ସରିଲା ସରକାରଙ୍କ ପୂଜା କମିଟି ବୈଠକ –  ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ

ସରିଲା ସରକାରଙ୍କ ପୂଜା କମିଟି ବୈଠକ –  ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ

କଟକ ସଦର, ୦୮/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ବିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଶାରଦୀୟ ପୂଜାରେ ମା’ ଦୂର୍ଗାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ବୃଦ୍ଧି,ମଣ୍ଡପରୁ ପରଦା ହଟାଇବା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କଟକଣା ଉଠାଇଦେଵାକୁ କଟକରେ ପ୍ରତୀକ ଆନ୍ଦୋଳନ ୭ ହେଲା ଚାଲୁରହିଥିଵା ବେଳେ ଗତକାଲି ମଙ୍ଗଳବାର ଏଥିପାଇଁ ବିଧାନସଭାରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ହଟ୍ଟଗୋଳ ପରେ ଏହାର ପୁନର୍ଵିଚାର ପାଇଁ ବାଚସ୍ପତି ରୁଲିଙ୍ଗ୍ ଦେଇଥିଲେ।ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଆଜି ବୁଧବାର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲୋକସେବା ଭଵନରେ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଆଲୋଚନା ପର୍ୟ୍ୟାଲୋଚନା କରାଯାଇ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜଣାଯିଵ ଵୋଲି କଟକ ମହାନଗର ପୂଜା କମିଟି ସଂପାଦକ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଠାରୁ ଜଣାଯାଇଛି। ଏଥିପାଇଁ କଟକ ନଗର ଵିଜେପି ପକ୍ଷରୁ କଟକ ଵନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଵିଜେଡି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ପୁର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟ ଦୂର୍ଗା ପୂଜା କ’ଣ ଖାଲି ବିଜେପି ର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଗତକାଲି ମଙ୍ଗଳବାର ‘ ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର’ ରେ ବିସ୍ତୃତ ଖଵର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଳନ ଉପଲକ୍ଷେ  ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୭/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)–ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଳନ  ନିମନ୍ତେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସଂଗ୍ରାମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *