Sunday , June 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭାରତୀୟ ପୋର୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଡକ୍ ମଜଦୁଦର ମହାସଂଘ ର ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ ଆୟେଜିତ

ଭାରତୀୟ ପୋର୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଡକ୍ ମଜଦୁଦର ମହାସଂଘ ର ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ ଆୟେଜିତ

ପାରାଦୀପ,୦୭/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଭାରତୀୟ ପୋର୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଡକ୍ ମଜଦୁଦର ମହାସଂଘ ର ଦୁଇ ଦିନିଆ ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ ପାରାଦୀପ ଠାରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦୁଇ ଦିନିଆ ବୈଠକ ରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ବୃହ ବନ୍ଦର ମାନଙ୍କରୁ ବିଭିନ୍ନ ୟୁନିଅନ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।  ଫେଡେରେସନ୍ ର ସଭାପତି ଭବାନୀ ଶଙ୍କରାଡୁ, ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ସୁରେଶ ପାଟିଲ , କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଉପସଭାପତି ଜଗଦୀଶ୍ୱର ରାଓ, ପୋର୍ଟ ପ୍ରଭାରୀ ଆନ୍ନାଜୀ ଧୂମାଲ, ଓଡିଶା ଶାଖା ଉପସଭାପତି ପୃଥିରାଜ ପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଈ ଶ୍ରମିକଓ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ମୌଳିକ ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କ ରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇ ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥା ସ୍ଥିତିକୃତ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ଭାରତୀୟ ବନ୍ଦର ମଜଦୁର ସଂଘ (ବିବିଏମଏସ) ପାରାଦୀପ ଶାଖା ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ସଭାପତି ରାକେଶ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ରାୟ, ସଂଗଠନ ସଂପାଦକ ଭବେନ୍ଦ୍ର ଦାଶ ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ମୌଳିକ ସୁବିଧା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କନ୍ଧମାଳର ନୂତନ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଲାବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ

କନ୍ଧମାଳ,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଖଜୁରୀପଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଲାବାଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତକୁ ୨୦୧୨ ମସିହାରୁ ସାଂସଦ ପୋଷ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *