Wednesday , December 1 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ତଦନ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷ ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦକ ପାଇଵେ କମିଶନରେଟ କଟକ ପୋଲିସର ଦୁଇ ଅଧିକାରୀ

ତଦନ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷ ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦକ ପାଇଵେ କମିଶନରେଟ କଟକ ପୋଲିସର ଦୁଇ ଅଧିକାରୀ

କଟକ ସଦର, ୦୩/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ବିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ରାଜ୍ୟ ଗୃହ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ୫ଟି ଅଧିନରେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ତଦନ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ଦେଖାଇ ଥିବାରୁ ‘ମୂଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦକ’ ପାଇଵାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିବା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କଟକ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଅତିରିକ୍ତ ଡିସିପି ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ରଥ,ଓପିସ୍ ୧, ଏବଂ ବିଡାନାସୀ ଥାନା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ନିରିକ୍ଷକ ପ୍ରଦୀପ କିଶୋର ନାୟକ ଏହି ସମ୍ମାନ ଜନକ ପଦକ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଵା ଜଣାଯାଇଛି।ଏହି ଖଵର ଜଣାପଡିଵା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି। ସେହିପରି ଶ୍ରୀ ରଥଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନିଜ ଜିଲ୍ଲା ଗର୍ବିତ ବୋଲି କେନ୍ଦୁଝରର ଜନୈକ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ ସେଠୀ କହିଛନ୍ତି।ଏହି ପଦକ ରାଜ୍ୟ ର ୬୪ ଜଣ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ଦିଆଯିଵ ଵୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରଫେସର ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦର ଶୋକସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରଫେସର ନାରାୟଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *