Friday , December 3 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / କଟକ ମାଲଗୋଦାମ ଡାଲି ଵ୍ୟଵସାୟୀ ମହମ୍ମଦ ଫାରୁକଙ୍କ ଆଉ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ ପୁଣି ଆଜି ଗିରଫ

କଟକ ମାଲଗୋଦାମ ଡାଲି ଵ୍ୟଵସାୟୀ ମହମ୍ମଦ ଫାରୁକଙ୍କ ଆଉ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ ପୁଣି ଆଜି ଗିରଫ

କଟକ ସଦର, ୦୨/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ବିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ୨୦୧୪ ମସିହାରେ କଟକ ମାଲଗୋଦାମର ନାମକରା ଡାଲି ଵ୍ୟଵସାୟୀ ମହମ୍ମଦ ଫାରୁକଙ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିଵା ଅନ୍ୟତମ ସାର୍ପସୁଟର ତଥା ସୁପାରିକିଲର ଶଙ୍କର ଓରଫ ଦୀପକ ନାୟକକୁ କମିଶନରେଟ କଟକ ପୋଲିସ୍ ୭ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ କରିଵାର ଦିନକ ପରେ ଆଜି ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଶଙ୍କର ଠାରୁ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିଵା ପରେ ୧୮୪/୨୦୧୪ ମାମଲା ଅନୁସାରେ ମାଛୁଆ ଵଜାରର ଚନ୍ଦନ ଵେହେରା, ସିଡିଏ ଅଞ୍ଚଳର ଲଲନ୍ ଗୁପ୍ତା, ଅଲିସାଵଜାରର ରଂଜନ ଵେହେରା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜି ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା କଟକ ଡିସିପି ପ୍ରତୀକ ସିଂହଙ୍କ ଠାରୁ ଜଣାପଡିଛି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବେଶବିତ୍ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ପାରାଦୀପ,୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଇଂ.ଅମରେଶ ନରେଶ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ ଓଡିଶାର ମହାମହିମ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଷୀ ଲାଲ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *