Wednesday , December 1 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ହଜରତ ମନସୁର ସାହା ବାବାଙ୍କ ଉର୍ସ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

ହଜରତ ମନସୁର ସାହା ବାବାଙ୍କ ଉର୍ସ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୧/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୁଣା ଅଦାଲତ ସନ୍ନିକଟ ହଜରତ ମନସୁର ସାହା ବାବାଙ୍କ ଉର୍ସ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଦୁଇବର୍ଷ ଧରି କରୋନା ମହାମାରୀ ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଏହି ଉତ୍ସବ ଅବସରରେ କୈାଣସି ଧର୍ମସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ନହୋଇ କେବଳ କୋଭିଡ କଟକଣା ଅନୁପାଳନ ପୂର୍ବକ ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଆସୁଛି । ଉତ୍ସବ ଅବସରରେ ଜିଲ୍ଲା ବାହାରୁ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ଭିତରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ବହୁ ଲୋକ ବାବାଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଚଦର ଏବଂ ଫୁଲମାଳ ଚଢାଇଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସେକ ମେହେମୁଦ, ସେକ ଇଜାଜୁଲ୍ଲା,ସେକ କୟୁମ, ସେକ ଆବାଦି, ହାଜି ସେକ ସଲାଉଦ୍ଧିନ, ସେକ ଗୟାସୁଦ୍ଧିନ ବଲବନ, ସେକ ନାଜି ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରଫେସର ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦର ଶୋକସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରଫେସର ନାରାୟଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *