Wednesday , December 1 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାଲେପୁର ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ର କାର୍ୟ୍ୟ  କାରିଣୀ ବୈଠକ

ସାଲେପୁର ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ର କାର୍ୟ୍ୟ  କାରିଣୀ ବୈଠକ

ସାଲେପୁର,୩୧/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର / ଅଭୟ ଜେନା ) – ଓଡିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ  ସାଲେପୁର ଡ୍ରାଇଭର ସଂଘ ର ଏକ ବୈଠକ ସାଲେପୁର ସତ୍ୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ମଣ୍ଡପରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଉକ୍ତ  ବୈଠକ  ରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ସଭାପତି ଜଗନ୍ନାଥ ଦୀକ୍ଷିତ ଓ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ କଟକ ସଂଘର ଆଡମିନ ଗୋଲକ ଚନ୍ଦ୍ର ମଲିକ,ନରାୟଣ ଦାସ ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ର ଆଡମିନ ସରତ ଜେନା, ଧନେସ୍ୱର ଜେନା , ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କୋଇଲି ବ୍ଲକ ର ଆଡମିନ ନିଲୁ ଜେନା, ସରୋଜ କୁମାର ବେଉରା ,ସାଲେପୁର ସଂଘ ର ଆଡମିନ ନିରଞ୍ଜନ ମଲିକ, ବଳରାମ ବେହେରା,  ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଭୟ ଜେନା,ତାରାକାନ୍ତ ନାଏକ, ମହେଶ୍ୱର ବେହେରା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସମସ୍ତ ଅତିଥି ଙ୍କୁ ଉତ୍ତରୀୟ ଓ  ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା ।

 ଓଡିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ,  ଡ୍ରାଇଭର ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗୁଆହୋଇ  ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଠାରୁ ସଫେଇ ଗାଡ଼ି ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦ୍ଵ ରେ ଚଳାଇ ଥାନ୍ତି. ।   ଡ୍ରାଇଭର ଙ୍କ ର ଭୂମିକାଗୁରୁତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ. ।   କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ଙ୍କୁ ଆଜି  ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଛି । କୋଭିଡି ଯୋଦ୍ଧା ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିବା ଏବଂ କରୋନା ଟୀକା ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦ୍ଵ ରେ ଡ୍ରାଇଭର ଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ସରକାର ତୁରନ୍ତ ଘୋଷଣା କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସଂଘର ସଦସ୍ୟ ମାନେ  ଦାବିକରିଛନ୍ତି  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସମାଜସେବୀ ବୃନ୍ଦାବନ ଦାସଙ୍କ ଏକାଦଶାହ ଉପଲକ୍ଷେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ସଭା 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚାରିଗାଁ ଗ୍ରାମପଂଚାୟତର ସମାଜସେବୀ ସ୍ୱର୍ଗତ ବୃନ୍ଦାବନ ଦାସ (ବାଜିଆ)ଙ୍କ ଏକାଦଶାହ ଅବସରରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *