Sunday , December 5 2021
Home / ବିଶେଷ / ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ପାଟକୁରା, ୨୬/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାଟକୁରା ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ସମସରା ପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଶୁକଦେବ ସାହୁ (୬୨) ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଶୁକଦେବ ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ନଦୀରେ ଗରାଧାଇବା ବେଳେ ଗଭୀର ଜଳକୁ ଖସିଯିବାରୁ ଜଳ ଶ୍ରୋତରେ ବୁଡ଼ି ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ତାଙ୍କର ଖୋଜ ଖବର ମିଳିନଥିଲା । ଆଜି ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀର ମାଣ୍ଡିଆକୁଦ ନିକଟରେ ଗରଦପୁର ଅଗ୍ନୀଶମ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ପାଟକୁରା ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ପହଂଚାଇବା ପରେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପାଟକୁରା ଥାନାରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ହସପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ପରେ ଶବକୁ ଗ୍ରାମକୁ ଆଣି ସତକାର କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଜୱାଦ ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ୪୮୨ ଜଣ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୦୪/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବେଙ୍ଗାପସାଗରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଗଭୀର ଅବପାତ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ‘ଜୱାଦ’ ବାତ୍ୟାର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *