Friday , December 3 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ କମିଟି ଗଠିତ

ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ କମିଟି ଗଠିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୪/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିମନ୍ତେ ଏକ ମହିଳା ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ କମିଟି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ ଅନୁଯାଇ  ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ଏହି କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ଆଇନଜୀବୀ ତମସା ପାତ୍ର, ସଦସ୍ୟା ଭାବେ ତହସିଲଦାର ହେମଲତା ବାହାଲିଆ, ପଲ୍ଲିଶ୍ରୀ ମହିଳା ସମିତିର ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ନାୟକ, ଅନ୍ୟତମ ସଦସ୍ୟା ଭାବେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସୋରାଜ୍ୟର ସମ୍ପାଦିକା ଡଲି ଦାଶ ଓ ପଦପ୍ରଯୁକ୍ତ ସଦସ୍ୟା ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ସମାଜ ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରିଣୀ ଚିନ୍ମୟୀ ରଥଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ନିର୍ଦେଶନାମା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଜିଲ୍ଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳୀରେ କୌଣସି ମହିଳା ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପ୍ରତି କୌଣସି ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଗଲେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା କର୍ମଚାରୀ ଏହି ଆଂଚଳିକ ଅଭିଯୋଗ କମିଟିରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ହେମନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ସେବାଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଦୁଇ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ

ବାଲିଗୁଡା,୦୩/୧୨/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ବ୍ଲକ ର ଏକ ସେବାଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର  …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *