Wednesday , December 8 2021
Home / ବିଶେଷ / ସାଇ ଓ ରାମ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଇଲା ଆଜାଦ ଭାରତ ମେମୋରିଆଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ

ସାଇ ଓ ରାମ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଇଲା ଆଜାଦ ଭାରତ ମେମୋରିଆଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ

ପାରାଦୀପ ୨୦/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦୀପ ଉପକଣ୍ଠ ଦୋଛକି ଠାରେ ଥିବା ସାଇ ଓ ରାମ ଜରାଶ୍ରମକୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଆଜାଦ ଭାରତ ମେମୋରିଆଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ରନ୍ଧାଖାଦ୍ୟ ସହ ଗଦି, ତକିଆ, ଚାଦର, ମଶାରି ଇତ୍ୟାଦି ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବଂଟନ କରାଯାଇଛି । ଟ୍ରଷ୍ଟର ସଭାପତି ଅବଦୁଲ ଆବିଦ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଶେଖ ଇନ୍ତେଖାବ ଆଲାମ, ହାଜି ସୟଦ୍ ହିଫଜୁର ବାରି, ଶେଖ ଜାଫର, ଶେଖ ନାଜିମ, ଶେଖ ଶାକିର, ଶଉଦ୍ ଖାନ, ମଲ୍ଲିକ ଇମ୍ରାନ, ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶେଖ ଅବଦୁଲ ଶାଦିକ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହି ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ପୋଷ୍ୟ ଆଶ୍ରମ ଭାବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଟ୍ରଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ଖାନ୍ ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ପାରାଦୀପର ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ରାକେଶ ପଟ୍ଟନାୟକ ଯୋଗଦେଇ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକୁ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସାଲେପୁର ରେ ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ର ବୈଠକ

ସାଲେପୁର,୦୭/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟ ଜେନା )-ଓଡିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘ ଓ ସାଲେପୁର ଡ୍ରାଇଭର ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ବ୍ଲକ ଆଡିମିନ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *