Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ ରେ ଝୁଲି ରହିଛି ହନୁମାନ

ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ ରେ ଝୁଲି ରହିଛି ହନୁମାନ

 ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୧୯/୦୮/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )-ହନୁମାନ ଙ୍କୁ ମହାବୀର ହନୁମାନ ବୋଲି କୁହାଯାଇ ଥାଏ । ମାତ୍ର ହନୁମାନ ବୀରତ୍ୱ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଇ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ଦେଖଣାହାରୀ ଙ୍କ ମନରେ ରେଖାପାତ କରିଛି ଓ  ଆଲୋଚ୍ୟ ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ମହାନଦୀ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦ୍ବୀପାଞ୍ଚଳ ଓରିକଣ୍ଟା ବିଦ୍ୟୁତ ସେକ୍ସନ ରେ । ବିଦ୍ୟୁତ ସରବରାହ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏକ ବୁଢ଼ା ହନୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡି,  କରେଣ୍ଟ ଥିବା ତାର କୁ ଧରି ପକାଇବା ରୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାର ପ୍ରାଣ ବାୟୁ ଉଡିଯାଇ ଥିଲା ଓ ଖୁଣ୍ଟ ରେ ଲଟକି ରହିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଅଂଚଳ ରେ ମାଙ୍କଡ଼ ପଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ରୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବେଳେ ମାଙ୍କଡ଼ ଙ୍କ ଉତ୍ପାତ ରେ ଲୋକେ ଅତିଷ୍ଠ ହେଉଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ଯୁବକ ସଂଘ ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ବାଲିଗୁଡା,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଟିକାବାଲି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଓ ମେଡିକାଲ ଛକ ଠାରେ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *