Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପାରାଦୀପ ଅନଏମ୍ପଲୋଏଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିଅର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ତରଫରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ପାରାଦୀପ ଅନଏମ୍ପଲୋଏଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିଅର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ତରଫରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ପାରାଦୀପ ୧୯/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ପାରାଦୀପ ଅନଏମ୍ପଲୋଏଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିଅର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ତରଫରୁ ଅଟଳବିହାରୀ ଟ୍ରଷ୍ଟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଶିବିରକୁ ଆସୋସିଏସନର ଉପଦେଷ୍ଟା ସଂପଦ ସ୍ୱାଇଁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଶିବିରରେ ୧୦୨ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ପାରାଦୀପ ଏବଂ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂଗଠନ ଓ ସମାଜସେବୀ ମାନଙ୍କୁ ଆସୋସିଏସନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ଶିବିରକୁ ଆସୋସିଏସନର ସଭାପତି ଗୌତମ ମିଶ୍ର ଓ ସଂପାଦକ ସୟଦ ଅଫଜଲ ଅଲ୍ଲୀ ଙ୍କ ସମେତ ସଦସ୍ୟ/ସଦସ୍ୟା ମାନେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *