Thursday , December 2 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ରାୟଗଡା ବ୍ଲକ ର ୫ଟି ପଂଚାୟତ ରେ ଥିବା ୩୬ଟି ଗାଁ ରେ କୋଭିଡ ଟୀକାକାରଣ ପାଇଁ ସଚେତନତା କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ

ରାୟଗଡା ବ୍ଲକ ର ୫ଟି ପଂଚାୟତ ରେ ଥିବା ୩୬ଟି ଗାଁ ରେ କୋଭିଡ ଟୀକାକାରଣ ପାଇଁ ସଚେତନତା କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ

ରାୟଗଡା / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୮/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ଏଚଡ଼ିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ  ସହାୟତା ରେ ପ୍ରୟତ୍ନ ସଂସ୍ଥା ତରଫରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାୟଗଡା ବ୍ଲକ ର ୫ଟି ପଂଚାୟତ ରେ ଥିବା ୩୬ଟି ଗାଁ ରେ କୋଭିଡ ଟୀକାକାରଣ ପାଇଁ ସଚେତନତା କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରୟତ୍ନ ସଂସ୍ଥା ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ରାୟଗଡା ବ୍ଲକ ରେ Holistic Rural development project ଜରିଆରେ ଗାଁ ର ଉନ୍ନତି ଓ କୃଷି ର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛି  । ବର୍ତମାନ କରୋନା କୁ ହରେଇବାକୁ ଏକ ମାତ୍ର ଉପାୟ ଟୀକାକାରଣ କିନ୍ତୁ ରାୟଗଡା ର ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଲୋକ ସଚେତନ ନଥିବାରୁ ଓ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଟୀକା ନେବା ପାଇଁ ରାଜି ହେଉନଥିଆବାରୁ କରୋନା ଟୀକାକାରଣ ପାଇଁ ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଜରିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ରେ Programme Manager ଶିବ ନାରାୟଣ ତିୱାରୀ ଓ thematic expert ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ମନୋଜିତ ବେରା ଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ community organiser ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ୱ ଏଡସ୍ ଦିବସ ପାଳିତ

ପାରାଦୀପ,୦୧/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିଶ୍ୱ ଏଡସ୍ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ବନ୍ଦର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *