Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବୃନ୍ଦାବନଚନ୍ଦ୍ର ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଚୋରୀ

ବୃନ୍ଦାବନଚନ୍ଦ୍ର ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଚୋରୀ

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୬/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେଢ଼ୁଆସ୍ଥିତ ବୃନ୍ଦାବନଚନ୍ଦ୍ର ସରକାରୀ ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଗତ ଶନିବାର ରାତିରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଚୋରୀ ହୋଇଥିବା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସବୁଦିନ ପରି ଅପରାହ୍ନ ୪ ଟାରେ ସ୍କୁଲ ର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗେଟ ତାଲା ପକାଇ ଘରକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ରବିବାର ଦିନ ଦେଖନ୍ତି ତ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରୁମ୍ ର ୨ ଟି ଯାକ ତାଲା ଭଙ୍ଗାଯାଇଥିଲାବେଳେ ଉକ୍ତ ରୁମ ରେ ଥିବା ୩ ଟି ମନିଟର ଓ ୨ ଟି ସିପିୟୁ ଚୋରୀ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ଦେଢ଼ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଏ ବିଷୟରେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ରୋଜି ରାଉତ ରଘୁନାଥପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଖବର ପାଇ ରଘୁନାଥପୁର ପୋଲିସ ଘଯଣାସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ତଦନ୍ତ ଚାଲୁ ରଖିଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ କି ସ୍କୁଲ ରେ କେହି ରାତି୍ରି ଜଗୁଆଳି ନଥିବାରୁ ଏପରି ହୋଇଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *