Sunday , December 5 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ମୋଟ୍ ୪୨ ଜଣ ନୂତନ କରୋନା ସଂଙ୍କ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ମୋଟ୍ ୪୨ ଜଣ ନୂତନ କରୋନା ସଂଙ୍କ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା୧୨/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ମୋଟ୍ ୪୨ ଜଣ ନୂତନ କରୋନା ସଂଙ୍କ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜିଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଳି ବ୍ଲକ୍ ରେ ୪ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଡ଼େରାବିଶି ବ୍ଲକ୍ ରେ ଜଣେ,ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ୬ ଜଣ,କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ରେ ୧୩ ଜଣ ,ମହାକାଳପଡ଼ା  ବ୍ଲକ୍ ରେ ୭ ଜଣ, ମାର୍ଶାଘାଇ  ବ୍ଲକ୍ ରେ ୩ ଜଣ ,ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ୍ ରେ ଜଣେ ,ରାଜନଗର ବ୍ଲକ୍ ରେ  ଜଣେ  ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିରେ ୬ ଜଣ ଏହିପରି ମୋଟ୍ ୪୨ ଜଣ ନୂତନ କରୋନା ସଂଙ୍କ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ଆହତ, ବନ୍ଧୁକ ଛାଡ଼ି ଦୁର୍ବୃତ ଫେରାର

କୁଆଖିଆ, ୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ହରିପୁର ବଜାରରେ ଗୁଳି ମାଡ଼ । ହରିପୁର ବାଲିପାଟଣା ରୋଡ଼୍ ରେ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *