Thursday , June 30 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସମାଜସେବୀଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା

ସମାଜସେବୀଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା

 କଟକ ସଦର, ୦୮/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କନ୍ଦରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣାଶୁଣା ସମାଜସେବୀ, ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଗୋପିନାଥ ଦାସଙ୍କ ପାଇଁ ରବିନ୍ଦ୍ରନାଥ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପକ୍ଷରୁ ଆଵାହକ ରାକେଶ ବେହେରାଙ୍କ ଆଵାହକତ୍ୱରେ ଆୟତପୁର ରାଜୀଵ ଗାନ୍ଧୀ ସେଵା କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ନିମାଇଁ ମହାପାତ୍ର, ସମିତି ସଭ୍ୟ ଗୋକୁଳ ପ୍ରଧାନ, ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ କୃଷକ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଉପସଭାପତି ହୃଷିକେଶ ଜେନା, କୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର,ଵିଜୟ ରାଉତ୍ରା, କଳ୍ପନା ବେହେରା, ମୀନକେତନ ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାସୁମନ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବଡ଼ଚଣା ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଚିଠି ପରି ଗରଦପୁର ବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ଚିଠି କେବେ ?

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପ୍ରତି ପଂଚାୟତ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *