Tuesday , September 28 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ

କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ

କଟକ / ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୩/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦେବାଶିଷ ରଥ)- ଆଜି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ (କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର) ରେ କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ବିଜ୍ଞପ୍ତିି ଅନୁସାରେ ଅନିଲ କୁମାର ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ କଟକ ର ନୂତନ ଅତିରିକ୍ତ ଡିସିପି ଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ସଞ୍ଜୀବ ଶତପଥୀ ଙ୍କୁ ଏସିପି, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜୋନ୍ – ୫ , ତାପସ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କୁ ଏସିପି, କଟକ ଜୋନ୍– ୩ ,ଶଶିକାନ୍ତ ରାଉତ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ, କଟକ , ଆକାଶ ରାଣା ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ବାରଙ୍ଗ, କଟକ, ଯତୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସେଠୀ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ପୁରିଘାଟ, କଟକ , କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଟାଉନ ଟ୍ରାଫିକ, କଟକ , ମନୋଜ ରୋଶନ ବିଲୁଙ୍ଗ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଟ୍ରାଫିକ ଫୁଲାନଖରା, କଟକ ,ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ରାଉତ ଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ଅଧିକାରୀ , ଯୁବରାଜ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ବାଲିଅନ୍ତା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ପୁରିଘାଟ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରଶ୍ମୀ ରଂଜନ ସାହୁଙ୍କୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ମୁକ୍ତ କରିଛି। ସେ ଜଗତ୍ସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଡିଏସପି ପିସିଆର ସେଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଳନ ଉପଲକ୍ଷେ  ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୭/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)–ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଳନ  ନିମନ୍ତେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସଂଗ୍ରାମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *