Thursday , July 7 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ

କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ

କଟକ / ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୩/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦେବାଶିଷ ରଥ)- ଆଜି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ (କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର) ରେ କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ବିଜ୍ଞପ୍ତିି ଅନୁସାରେ ଅନିଲ କୁମାର ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ କଟକ ର ନୂତନ ଅତିରିକ୍ତ ଡିସିପି ଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ସଞ୍ଜୀବ ଶତପଥୀ ଙ୍କୁ ଏସିପି, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜୋନ୍ – ୫ , ତାପସ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କୁ ଏସିପି, କଟକ ଜୋନ୍– ୩ ,ଶଶିକାନ୍ତ ରାଉତ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ, କଟକ , ଆକାଶ ରାଣା ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ବାରଙ୍ଗ, କଟକ, ଯତୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସେଠୀ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ପୁରିଘାଟ, କଟକ , କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଟାଉନ ଟ୍ରାଫିକ, କଟକ , ମନୋଜ ରୋଶନ ବିଲୁଙ୍ଗ ଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଟ୍ରାଫିକ ଫୁଲାନଖରା, କଟକ ,ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ରାଉତ ଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ଅଧିକାରୀ , ଯୁବରାଜ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ବାଲିଅନ୍ତା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ପୁରିଘାଟ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରଶ୍ମୀ ରଂଜନ ସାହୁଙ୍କୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ମୁକ୍ତ କରିଛି। ସେ ଜଗତ୍ସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଡିଏସପି ପିସିଆର ସେଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଳାକାର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ସଂକୀର୍ତନ ମଣ୍ଡଳୀ କଳାକାର : କଳାକାର ମହଲରେ ଅସନ୍ତୋଷ

କନ୍ଧମାଳ,୦୭/୦୭/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/)ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଇ-ରେଜିଷ୍ଟେସନ  ମାଧ୍ୟମରେ କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *