Sunday , November 28 2021
Home / ବିଶେଷ / ସସ୍ମିତା ଓ ସଂଜୟଙ୍କୁ ଶହୀଦ୍ ରଘୁନାଥ ମହାନ୍ତି ସ୍ମୃତି ସମ୍ମାନ

ସସ୍ମିତା ଓ ସଂଜୟଙ୍କୁ ଶହୀଦ୍ ରଘୁନାଥ ମହାନ୍ତି ସ୍ମୃତି ସମ୍ମାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୭/୦୭/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ଯୁବ କବି, ସାହିତି୍ୟକା ତଥା ସମାଜସେବୀକା ସସ୍ମିତା ମହାପାତ୍ର ଓ ସାରସ୍ୱତ ସାଧକ ବୋଉ ପତ୍ରିକାର ସଂପାଦକ, ସଂଗଠକ, ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଜୟ କୁମାର ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଶହୀଦ ରଘୁନାଥ ସ୍ମୃତି ସମ୍ମାନ ୨୦୨୧ ରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସସ୍ମିତାଙ୍କୁ ସାହିତ୍ୟ ସାଧନା ପାଇଁ ଓ ସଂଜୟଙ୍କୁ କବିତା ଓ ସଂପାଦନା ପାଇଁ ଉକ୍ତ ସମ୍ମାନ ଶହୀଦ ରଘୁ-ଦିବାକର ସ୍ମୃତି ସଂସଦର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ବ୍ରଜବନ୍ଧୁ ପରିଡ଼ା ଏହା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱମାନେ ନିଜ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବେଶ୍ ପାରଦର୍ଶିତା ଲାଭ କରିବା ସହିତ ସମାଜସେବାରେ ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ହେଲା ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୮/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରୋସ୍ଥିତ ପଥରକଣୀ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଶନିବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀମାନଙ୍କର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *