Wednesday , December 8 2021
Home / ବିଶେଷ / ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ସଦର ମାଟିରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେବା  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ସଦର ମାଟିରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେବା  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

 କଟକ ୨୭/୦୭/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ସଦର ବ୍ଲକର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ(ଉବିପ) ପକ୍ଷରୁ ସୋମପୁର ପଂଚାୟତ ତେଲଦିଅ।  ଗ୍ରାମର ବିଜୟ କେତନ ଭୋଇ କରୋନ। ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇବା ସହ ପରିଷଦର ଜରୁରୀ କାଳୀନ ପାଣ୍ଠିରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା  ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ,ସୁମନ ସୁରୂପ ଦାସ,ବିମଲ ପଣ୍ଡା,ଅନନ୍ତ ନାଥ,ଟୁଲୁ କୁଅର ପ୍ରମୁଖ  ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହିପରି ସେଵାକାର୍ଯ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜାରୀ ରଖିବାକୁ ସଭାପତି ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ଇଂ.ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଙ୍କଟରେ କଳାହାଣ୍ଡି ର ଧଳାସୁନା  

ଜୁନାଗଡ଼, ୦୭/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ରାକେଶ ବେମାଲ)- ବାତ୍ୟା ଜୱାଦ କେବଳ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶା ନୁହେଁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *