Sunday , November 28 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ବଡ଼ ଖବର : ପୋଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର ର ମୃତ୍ୟୁ

ବଡ଼ ଖବର : ପୋଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର ର ମୃତ୍ୟୁ

ବାଲେଶ୍ୱର , ୨୪/୦୭/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୋଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଆଜି କଟକ ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ ରୁ ବାରିପଦା ଜେଲ କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସିମୁଳିଆ ନିକଟରେ ସେ ପରିସ୍ରା କରିବା ବାହାନାରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଛଡ଼େଇ ବା ସମୟରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଙ୍କ ସହିତ ଧସ୍ତା ଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଓ ସେ ଖସି ପଳାଥବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୌଣସି ବୋଲ ନମାନିବାରୁ ତାକୁ ଏନକାଉଂଟର କରାଯାଇଥିଲା । ଗୋଟିଏ ଗୁଳି ତା ପେଟରେ ବାଜିଥିଲା । ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାକୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ହସପିଟାଲ କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେଠାରେ ତାର ଶରୀର ନିସ୍ତେଜ ରହିଥିଲା । ବିଦ୍ଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ତାର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏନକାଉଂଟରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ବିଶ୍ୱସ୍ଥ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୮/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରୋସ୍ଥିତ ପଥରକଣୀ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଶନିବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ସ୍ୱାଭିମାନି, ସଂଗ୍ରାମୀ ଓ ସମାଜସେବୀମାନଙ୍କର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *