Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଟୁରିଷ୍ଟ୍ ବୋଟ୍ ଜ।ଳି ଦେଲେ ଦୂର୍ବୃତ – ପୋଲିସ୍ ର ତନଘନା

ଟୁରିଷ୍ଟ୍ ବୋଟ୍ ଜ।ଳି ଦେଲେ ଦୂର୍ବୃତ – ପୋଲିସ୍ ର ତନଘନା

ପାରାଦ୍ୱୀପ,୧୬/୦୭/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦ୍ୱୀପ ନେହେରୁବଙ୍ଗଳାସ୍ଥିତ ମାଛଧରା ବନ୍ଦର ପରିସର ରେ ଥିବା ଏକ ଟୁରିଷ୍ଟ୍ ବୋଟ୍ ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି । ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା କରୋନା କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ଏହି ବୋଟ କୁ ମାଛଧରା ବନ୍ଦର ରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କେହି ଦୂର୍ବୃତ ଏଥିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ନେହେରୁବଙ୍ଗଳା ମହାନଦୀ ମୁହାଣ ନିକଟକୁ ଆସୁଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଏହି ବୋଟ ରେ ମୁହାଁଣରେ ବୁଲିବାର ସୁବିଧା ପାଇଥାନ୍ତି । କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଆସିବା ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିବାରୁ ବୋଟ କୁ ମାଛଧରା ବନ୍ଦର ରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ସକାଳୁ ଏହା ଜଳୁଥିବା ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପାରାଦୀପ ମେରାଇନ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ଲାଗିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଟୁରିଷ୍ଟ୍ ବୋଟ୍ ପୋଡିବା ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଥିଲେ ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟରରେ ବିପନ୍ନ ଲୋକ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତେ – ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲି 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବର୍ତମାନ ବନ୍ୟା, ବାତ୍ୟା, ମରୁଡି ଆଦି ବିପର୍ଯ୍ୟୟରେ ବିପନ୍ନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *