Sunday , November 28 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଜେପି ନେତା ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଦୀପଦାନ

ବିଜେପି ନେତା ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଦୀପଦାନ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୦୨/୦୭/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା): କଟକ ସଦର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର  ନେତା,ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟ ସଂପାଦକ   ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲିକ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଆଜି ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତନନ୍ଦଙ୍କ ପୀଠ ନେମାଳ ରେ ନେମାଳ ମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି ରଞ୍ଜନ କୁମାର ନନ୍ଦ,ନେମାଳ ସରପଞ୍ଚ ମୁକ୍ତାର ଅଲ୍ଲୀ, ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ନକୁଳ ଚରଣ ଜେନା,ଅକ୍ଷୟ ମହାନ୍ତି, ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାପତି ଦେବବ୍ରତ ମହାନ୍ତି, କଳମିଶ୍ରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରମୁଖ ଅନିନ୍ଦୁ ପରିଡା,ଜିଲ୍ଲା ଓବିସି ମୋର୍ଚ୍ଚା କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ପ୍ରିୟ ରଞ୍ଜନ ଖୁଣ୍ଟିଆ, ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଦସ୍ୟ ସନ୍ଦିପ ଦାସ,ତାପସ ଭୋଳ,କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ମାଧବାନନ୍ଦ ଭୂୟାଁ, ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଦସ୍ୟା ସୁଜାତା ନନ୍ଦ,ମମତା ଜେନାଙ୍କ ସହ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତନନ୍ଦଙ୍କ ପୀଠ ରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସହ ଦୀପଦାନ କରି ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲିକ  ଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଥିଲେ। ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁପାରି କିଲର ଗିରଫ, ୨ ଟି ଅତ୍ୟାଧୁନୀକ ପିସ୍ତଲ ଓ ୫ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ,୨୮/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କମିଶନରେଟ  ପୋଲିସ୍ ରାଜଧାନୀରୁ ଜଣେ ସୁପାରି କିଲର କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ  ତା ନିକଟରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *