Thursday , July 7 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଯୁବସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପିତୃ ବିୟୋଗ

ଯୁବସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପିତୃ ବିୟୋଗ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୧୯/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାରଦୀପରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ପିତା ଦ୍ୱାରିକାନାଥ ସ୍ୱାଇଁ (୬୧) ଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ରେ ଭୂବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ୨୦୨୦ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ରେ ଦ୍ୱାରିକାନାଥ ଚାକିରୀ ରୁ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେବ କିଡିନ୍ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଥିବା ନେଇ ପୁତ୍ର ପ୍ରଶାନ୍ତ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଘର ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନନ୍ତପୁର ଗ୍ରାମରେ । ଏହି ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇବା ପରେ ପାରାଦୀପ ସମେତ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗାଁରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଗ୍ରାମ ଶ୍ମଶାନରେ ଦ୍ୱାରିକାନାଥଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ତାଙ୍କର ପୁତ୍ର ତଥା ସାମ୍ବାଦିକ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ପାରାଦ୍ୱୀପର ବହୁ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନେ ଶୋକ ସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଳାକାର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ସଂକୀର୍ତନ ମଣ୍ଡଳୀ କଳାକାର : କଳାକାର ମହଲରେ ଅସନ୍ତୋଷ

କନ୍ଧମାଳ,୦୭/୦୭/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/)ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଇ-ରେଜିଷ୍ଟେସନ  ମାଧ୍ୟମରେ କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *