Sunday , November 28 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭାରତୀୟ ମାନବାଧିକାର ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ କୋଭିଡ ସଚେତନତା

ଭାରତୀୟ ମାନବାଧିକାର ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ କୋଭିଡ ସଚେତନତା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୪/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଭାରତୀୟ ମାନବାଧିକାର ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର ଦୁହୁରିଆଠାରୁ ତିନିମୁହାଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଲି କରୋନା ସମ୍ପର୍କରେ  ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଚେତନତା କରାଯିବା ସହିତ ମାକ୍ସ, ସାନିଟାଇଜର ଓ କିଛି ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ବଂଟନ କରାଯାଇଛି । ପରିଷଦର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପରିଡା, ସମ୍ପାଦକ ଧନେଶ୍ୱର ପଟ୍ଟନାୟକ, ବ୍ଲକ ସଭାପତି ରଞ୍ଜନ କୁମାର ସାହୁ, ସମ୍ପାଦକ ହରେକୃଷ୍ଣ ବେହେରା, ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ଦାସ, ସମ୍ପାଦକ ଉପେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ସଂଯୋଜକ ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ ରାଉତ, ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ସଭାପତି ଶୁଭମ ପାଣି, ସମ୍ପାଦକ ନିରଞ୍ଜନ ଶତପଥୀ, ମହିଳା ସଭାପତି କାଦମ୍ବିନୀ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି କୋଭିଡ ସଚେତନତା କରିବା ସହ  ମାକ୍ସ, ସାନିଟାଇଜର ଓ  ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ବଂଟନ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ -ଶ୍ରୀ ଅଖଣ୍ଡ

ପରଂବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପାଖରେ ପରମପିତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ଭାବେ ଦର୍ଶନ କରି ଭକ୍ତମାନେ ସବୁକିଛି ସମର୍ପଣ କରିଦିଅନ୍ତି । ତନ, ମନ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *