Sunday , December 5 2021
Home / ବିଶେଷ / ବାତ୍ୟା ୟାଶର ପ୍ରଭାବରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଓ ପବନ

ବାତ୍ୟା ୟାଶର ପ୍ରଭାବରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଓ ପବନ

ପାରାଦୀପ,୨୪/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସୋମବାର ଦିନ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ବାତ୍ୟାର ପ୍ରଭାବ ପାରାଦୀପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସୋମବାର ଦିନ ସକାଳୁ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ସାଙ୍ଗକୁ ପବନ, ଘଡଘଡି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଦିନ ତମାମ ଏହି ବର୍ଷା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ରାସ୍ତାଘାଟ ରେ ପାଣି ର ଲହଡି ଳହଡି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ବଜାର ସମେତ ବସ୍ତି ଓ କଲୋନୀ ଅଂଚଳ ଜଳାର୍ଣ୍ଣବ ହୋଇଯାଇଛି । ତୁହା କୁ ତୁହା ପବନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆତଙ୍କିତ କରି ଦେଇଛି । ଅପରାହ୍ନ ରେ ବସ୍ତି ଅଂଚଳ ରୁ ଲୋକମାନେ କ୍ରମେ କ୍ରମେ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଜୱାଦ ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ୪୮୨ ଜଣ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୦୪/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବେଙ୍ଗାପସାଗରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଗଭୀର ଅବପାତ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ‘ଜୱାଦ’ ବାତ୍ୟାର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *