Sunday , October 17 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଲକ ଡ଼ାଉନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଦିନ ୧୨ଟା ପରେ ନିରାକାରପୁର ବଜାର ଶୂନଶାନ

ଲକ ଡ଼ାଉନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଦିନ ୧୨ଟା ପରେ ନିରାକାରପୁର ବଜାର ଶୂନଶାନ

 ନିରାକାରପୁର, ୦୬/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଲକ ଡ଼ାଉନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନିରାକାରପୁର ଉପରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସକାଳୁ ଦିନ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭିଡ଼ ଜମାଇବା ସହ ଗାଡ଼ିମଟର ଧରି ବଜାରରେ ବୁଲିଥିଲେ । ପରେ ଦିନ ୧୨ଟା ପରେ ବଜାର ଘାଟ ଶୂନଶାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିରାକାରପୁର ପାଖାପାଖି ଗାଁ ମାନଙ୍କରେ କିଛି କିଛି ଦୋକାନ ବଜାର ଖୋଲା ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଆଜି ରାତି ସମୟରେ ନିରାକାରପୁର ଓ ଜଙ୍କିଆ ପୋଲିସ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ବାହାରେ ନ ବୁଲିବାକୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଉଚ୍ଚତର ଗବେଷଣା ପାଇଁ ଦୁଇଭାଇଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ନ୍ଧନା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୧୭/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିକାଶ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ, ଜିଲ୍ଲା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାଧ୍ୟାପକ ନନ୍ଦ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *