Saturday , August 20 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ /    ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ଭୁବନ ବଜାରରେ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ

   ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ଭୁବନ ବଜାରରେ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ

ଭୁବନ ୦୫/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମହାମାରୀ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ଅତି ସାଂଘାତିକ ରୂପ ଧାରଣ କରି ଦିନକୁ ଦିନ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଉଦବେଗଜନକ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ସରକାର ୫ ତାରିଖ ଠାରୁ ୧୯ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସକାଶେ ଭୁବନରେ   ଦୁଇଦିନ ପ୍ରବଳ ଭିଡ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତମାନ କୌଣସି ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀ ନଥିବା ବେଳେ କେବଳ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସକାଳ ୬ ଟାରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରିବା,ଗ୍ରୋସେରୀ,ମାଛ ,ମାଂସ,ଅଣ୍ଡା  ଓ କ୍ଷୀର ଭଳି ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ଦୋକାନ ଖୋଲା ରହିବ ତେଣୁ ଗହଳି ନକରିବାକୁ ଏସଆରସି ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଜେନା ଲୋକଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ନିବେଦନ କରୁଥିଲା ବେଳେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ଆଦୌ ମାନି ନଥିଲେ । ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ,ବାତ୍ୟା ଭଳି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୋକାନରେ ଗହଳି ଲାଗିଥିଲା । କେବଳ ରାସନ ଦୋକାନ ନୁହେଁ ଲୁଗା ଦୋକାନରେ ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବିଶେଷକରି କାଳୀବଜାରରୁ ନୂଆବଜାର ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ ରହିଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ  ପାଳିତ

କଟକ,୧୯/୦୮/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) : କଟକ ସଦର  ୪୨ ମୌଜା ଦଧିବାମନପୁର  ସ୍ଥିତ ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.