Sunday , July 3 2022
Home / ବିଶେଷ / କରୋନା ସଚେତନତାର ନୂଆ ଦିଶା ଦେଖାଉଛନ୍ତି ସମାଜସେବୀ ରସାନନ୍ଦ ବେହେରା,ଅଶୋକ ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀ

କରୋନା ସଚେତନତାର ନୂଆ ଦିଶା ଦେଖାଉଛନ୍ତି ସମାଜସେବୀ ରସାନନ୍ଦ ବେହେରା,ଅଶୋକ ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀ

 କଟକ, ୦୫/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କରୋନା ମହାମାରୀର ଦିତୀୟ ଲହର ପୁଣି ଦେଶରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବାବେଳେ ରୋଗ ନିରାକରଣ ଠାରୁ ନିବାରଣ ସର୍ବାଦୌ ସ୍ପୃହଣୀୟ ନ୍ୟାୟରେ ଏହି ମହାମାରୀ କବଳରୁ କିପରି ମାନବ ସମାଜକୁ ରକ୍ଷା କରିହେବ ତଥା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ଦିଗରେ ସମସ୍ତ ଜନସଚେତନତା, ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓ ଏହାର ପାଳନ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଗୁରୁତ୍ୱଦେଇ କଟକ ସଦର ବ୍ଲକର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ(ଉବିପ) ପକ୍ଷରୁ ଖଣ୍ଡେଇତା ପଂଚାୟତ ଉପକଣ୍ଠ ଖଣ୍ଡାଏତା, ସଂଖତ୍ରାସ୍, ଅରଡ, ଧାନଘରପଡା, ନାଗବାଲି, ତେଲେଙ୍ଗାପେଣ୍ଠ ଆଦି ବହୁ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳ ସମାଜସେବୀ ଅଶୋକ ସାହୁ,ରସାନନ୍ଦ ବେହେରା,ଗଗନ ମୂଳିଆ, ନିକୁଞ୍ଜ କିଶୋର ସାମତରାୟ, ଅକ୍ଷୟ ରାଉତରାୟ,ହେମନ୍ତ ବେହେରା,ଦେବାଷିସ୍ ପରିଡା, ଦିଲିପ୍ ସାହୁ, ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନ ବାବୁ, ବାବୁନା ବାବୁ ଆଦି ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀମାନେ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ ଯୋଗେ ସଚେତନତାର ବାର୍ତା ପ୍ରଚାର କରିଚାଲିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅଭିଯାନ ଆମଣ, ଉରାଳି ପଂଚୟତର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ କରାଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଇଣ୍ଡିଆବୁକ ଅଫ ରେକର୍ଡ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ପ୍ରଚେତା

ଜୁନାଗଡ଼ , ୦୨ / ୦୭ /୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ )- କଲାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ସହରର ପ୍ରଚେତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *