Saturday , May 21 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପ୍ରଗତି ମଂଚ ପକ୍ଷରୁ ମାସ୍କ ବଂଟନ 

ପ୍ରଗତି ମଂଚ ପକ୍ଷରୁ ମାସ୍କ ବଂଟନ 

ଗରଦପୁର, ୨୯/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କୋଭିଡ଼ ୧୯ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ବିଶ୍ୱମହାମାରୀ ରୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପାଟକୁରା ପ୍ରଗତି ମଂଚ ପକ୍ଷରୁ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ବଂଗାଳପୁର ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାସୁଦେଇପୁର ଗ୍ରାମର ଦଳିତ ଗରିବ ୧୦୦ ଗୋଟି ପରିବାରକୁ ମାଗଣାରେ ମାସ୍କ ବଂଟନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାହାମାରୀ କବଳରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଜନ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ମଂଚର ସଭାପତି ତଥା ଜିଲାପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ସନ୍ତୋଷ ଜେନା , ଅରୁଣ ନାୟକ , ସଂଗ୍ରାମ ନାୟକ, ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ମଲ, ଯୁଧିଷ୍ଠିର ସ୍ୱାଇଁ, ମନୋଜ ସମାଲ, ଅଶୋକ ଜେନା ପ୍ରମୁ୍ଖ ଯୋଗଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *