Thursday , May 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଅଗ୍ନି ବିପନ୍ନ ଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

ଅଗ୍ନି ବିପନ୍ନ ଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

ମାହାଙ୍ଗା, ୧୪/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା ) ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋତରା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ର ଆପିଲୋ ଗ୍ରାମ ର ମଝି ପଡ଼ା ଦଳିତ ସାହି ରେ ଗତ କାଲି ଆକସ୍ମିକ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ରଞ୍ଜନ ମଳିକ କ ଙ୍କ ତିନି ବଖରା ଘର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଡ଼ି ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା । ଘର ପୋଡ଼ି ବିଷୟରେ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ତଥା ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଙ୍କ ଅନୁଗତ ଗୋତରା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ବିଜେଡି ସଭାପତି ସୂର୍ୟ୍ୟ କାନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ରଞ୍ଜନ ମଳିକ କ ଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅଗ୍ନି ବିପନ୍ନ ଙ୍କୁ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଗୋତୋରା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ବାସୀ ଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା ଏବଂ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାକରିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କୃତଜ୍ଞତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ, ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ବାଇଁ, ବସନ୍ତ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ବୀରବର ପ୍ରଧାନ, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ବିଶ୍ଵାଳ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୪ଟି ଟ୍ରେନ ପୁନର୍ବାର ଚାଲୁ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ପାରାଦୀପ,୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ଆମ ପାରାଦୀପ ଆମ ପ୍ରଗତି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଦିନ ବାପି ସର୍ଖେଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାରାଦୀପ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *