Saturday , May 28 2022
Breaking News
Home / ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ / ରଘୁୁନାଥପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଅଧିନରେ ୮୯୬ଜଣ କରୋନା ଟିକା ନେଲେ 

ରଘୁୁନାଥପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଅଧିନରେ ୮୯୬ଜଣ କରୋନା ଟିକା ନେଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୦୯/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରଘୁନାଥପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଅଧିନରେ ଥିବା ୪ଗୋଟି କରୋନା ଟିକାଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଆଜି ୮୯୬ ଜଣଙ୍କୁ ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଅଛି । ସେଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ରଘୁନାଥପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ୩୧୧ଜଣ, ରେଢୁଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ୨୩୨ଜଣ, ଜଇପୁର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୭୭ଜଣ, ଉତରକୂଳ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୭୬ଜଣଙ୍କୁ କରୋନା ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଅଛି । ରଘୁନାଥପୁର ଟିକାଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଘୁନାଥପୁର ତହସିଲଦାର ରୁପାଲିକା ଦାଶ ପହଂଚିି ଟିକାଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । କରୋନା ଟିକା ଶେଷ ହୋଇଯିବାରୁ ଆସନ୍ତା କାଲି ଟିକାଦାନ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଟିକା ଆସିଲା ପରେ ପୁନର୍ବାର ଟିକାଦାନ କରାଯିବ ବୋଲି ମେଡିକାଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଂଟ ଡଃ ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ଦଳାଇ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏହି ଟିକାଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଡଃ ପ୍ରଭାସ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ମାତ୍ର ୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ମାତ୍ର ୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *