Saturday , May 21 2022
Home / ବିଶେଷ / ସର୍ବତ ଦୋକାନ ଉପରେ ଟ୍ରକ ମାଡି ଯିବାରୁ ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର

ସର୍ବତ ଦୋକାନ ଉପରେ ଟ୍ରକ ମାଡି ଯିବାରୁ ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର

ସାଲେପୁର,୦୮/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ପିରବାଜାର ତାରିଣୀ ଛକ ଠାରେ ଏକ ତେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ସେଠାରେ ଥିବା ଏକ ସର୍ବତ ଦୋକାନ ଗୃହ ଆଡ଼କୁ ମାଡି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ରକ୍ ଟି ମାଡ଼ିଯାଇଥିଲା।ଥଣ୍ଡା ଦୋକାନ ହୋଇଥିବାରୁ ଖରାଦାଉରୁ ରକ୍ଷାପାଇବା ପାଇଁ ବାଟୋଇମାନେ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ପିଇବା ପାଇଁ ଓହ୍ଲେଇଥାନ୍ତି,ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥାଗୁରୁତରହୋଇଛି ।ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିନାହିଁ , ଯେହେତୁ ସେ ଜଣେ ବାଟୋଇ ଥିଲେ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳେରେ ଜଗତପୁର ପୋଲିସ ଓ ଫାୟାର ଗାଡ଼ି ପହଞ୍ଚି ଗୁରୁତରଙ୍କୁ କଟକ ବଡ଼ମେଡ଼ିକାଲ କୁ ପଠାଇ ଗାଡିଟିକୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ସେଠାରେ ଦେଖା ଯାଇଥିବା ପ୍ରବଳ ଉତେଜନା କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ କରିଛି।ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

 

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *