Sunday , May 29 2022
Home / ବିଶେଷ / ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରସିଂ ବଜାର ବ୍ୟବସାୟୀ ସଙ୍ଘରେ ଲଛମନଜୀଉ ଭୋଗଖାଇଲେ

ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରସିଂ ବଜାର ବ୍ୟବସାୟୀ ସଙ୍ଘରେ ଲଛମନଜୀଉ ଭୋଗଖାଇଲେ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୦୩/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଠାକୁରହାଟର ଲଛମନଜୀଉ ଠାକୁର ଗୁରୁବାର ପୁରୁଣାବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ମେଲଣରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ରୋଷଣି କରି ଆସିବା ସମୟରେ ଦୁହୁରିଆସ୍ଥିତ ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରସିଂ ବଜାରବ୍ୟବସାୟୀ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ବିମାନ ନିକଟରେ ଭୋଗ ଲାଗି ହୋଇଥିଲା । ସଙ୍ଘର ସଭାପତି କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ସାହୁ ଏବଂ ସମ୍ପାଦକ ସନାତନ ମୁଦୁଲି ଲଛମନଜୀଉଙ୍କ ବିମାନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ସହ ଠାକୁରଙ୍କ ନିକଟରେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ରଖାଯାଇଥିବା ଭୋଗ  ଲାଗି ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଲଛମନଜୀଉ ସେଠାରୁ ଭୋଗଖାଇବା ପରେ ପୁରୁଣାବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପହଣା ତିକନପୁର ନଦୀ ବନ୍ଧ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

ଗରଦପୁର, ୨୮/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପହଣା ଠାରୁ ତିକନପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଢ଼େ ୩ କିମି ବାମ ପାଶ୍ୱର୍ ଚିତ୍ରୋପôଳା ନଦୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *