Saturday , May 21 2022
Home / ବିଶେଷ / ଦୋଳ ମେଳନ ଓ ଯମୁନା ଯାତ୍ରା 

ଦୋଳ ମେଳନ ଓ ଯମୁନା ଯାତ୍ରା 

ତାରପୁର,୦୨/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ତଅଁରା ପଂଚାୟତ ଶାଳିଜଙ୍ଗା ଠାରେ ପଂଚୁଦୋଳ ଯାତ୍ରା , ମେଳନ ଯାତ୍ରା ଓ ଯମୁନା ସ୍ନାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମାଜସେବୀ ଶାନ୍ତି ଲତା ଦ୍ୱିବେଦୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ୱାବଧାନରେ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ଦୋଳ ବିମାନ ଏକତ୍ରିତ ହେବା ସହିତ ଠାକୁରମାନେ ଭୋଗ ଖାଇ ମେଳନ ଉତ୍ସବ ମନାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ବସନ୍ତ ଦ୍ୱିବେଦୀ,  ନୀରଂଜନ ଦ୍ୱିବେଦୀ,  ତି୍ରଲୋଚନ ଦ୍ୱିବେଦୀ, ଅଜୟ ଦ୍ୱିବେଦୀ , ବିଜୟ ଦ୍ୱିବେଦୀ,  କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ଦାସ, ନରେନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ଅଶୋକ ମିଶ୍ର, ପ୍ରଫୁଲ ମିଶ୍ର, ଆଲୋକ ଦ୍ୱିବେଦୀ, ସନ୍ତୋଷ ସତପଥି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ପଥର ପ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଓ ବୁରୁଜ ନିର୍ମାଣ ସରିବା ନେଇ ଆଶଙ୍କା 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପାଟକୁରା ନିକଟରେ ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦକ୍ଷିଣ ପାଶ୍ୱର୍ ନଦୀ ତୀରରେ ୪କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *