Sunday , May 29 2022
Home / ବିଶେଷ / ବିନା ନୋଟିସରେ ବିଦୁ୍ୟତ ସଂଯୋଗ ବିଛିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ

ବିନା ନୋଟିସରେ ବିଦୁ୍ୟତ ସଂଯୋଗ ବିଛିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୩୧/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିନା ନୋଟିସରେ ଗୃହର ବିଦୁ୍ୟତ ସଂଯୋଗ ବିଛିନ୍ନ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।  କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଆଳି   ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଲିକଣା ଗ୍ରାମର ଭାଗବତ ମହାରଣାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସସ୍ମିତା ମହାରଣା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ୨୦ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନରେ ବିଦୁ୍ୟତ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ବିଦୁ୍ୟତ ବିଲ ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଘରେ କେହିନଥିବାରୁ ପରେ ଆସିବାକୁ ସସ୍ମିତା ସେମାନଙ୍କୁ କହିବାରେ ବିଭାଗର ଲାଇନମ୍ୟାନ ସସ୍ମିତାଙ୍କ ବାସଗୃହର ବିଦୁ୍ୟତ କନେକସନକୁ ବିଛିନ୍ନ କରିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ସେମାନେ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ସମୟରେ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବିନା ନୋଟିସରେ ବିଛିନ୍ନ କରାଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ବିଦୁ୍ୟତ କନେକସନକୁ ତୁରନ୍ତ ସଂଯୋଗ କରାଯିବାକୁ ସେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପହଣା ତିକନପୁର ନଦୀ ବନ୍ଧ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

ଗରଦପୁର, ୨୮/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ପହଣା ଠାରୁ ତିକନପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଢ଼େ ୩ କିମି ବାମ ପାଶ୍ୱର୍ ଚିତ୍ରୋପôଳା ନଦୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *