Saturday , May 21 2022
Home / ତାଜା ଖବର / ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ଫେରାର ଥିବା ୱାରେଣି୍ଟ ଗିରଫ

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ଫେରାର ଥିବା ୱାରେଣି୍ଟ ଗିରଫ

ଭୁବନ ୨୪/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଲପାଳ ପଂଚାୟତ କଣପାଳ ଗ୍ରାମର ଫଗୁନାଥ ବେହେରା ଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା (୩୮) ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ଫେରାର ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ଭୁବନ ପୋଲିସ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି । ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କେଶ ନଂ – ୨୦/୨୦୧୩ ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁ୍କ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ପ୍ରଦୀପ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳିଦେଇ ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ଘୁରି ବୁଲୁଥିଲା । ଗାଁ କୁ ଆସିଥିବା ଖବର ପାଇ ଭୁବନ ଥାନାର ଏସଆଇ ବିକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ସଦଳ ବଳେ ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉକରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଦୀପ କୁ ଗିରଫ କରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ । ପ୍ରଦୀପ ନାମରେ ବାରମ୍ବାର ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି ହୋଇଥିବା ଥାନା ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟି ରେ ଭାର ସାମ୍ୟ ହାରାଇ ଓଲଟିଲା ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ,ଦୁଇ ମୃତ ନଅ ଗୁରୁତର ଆହତ

କଳାହାଣ୍ଡି, ୧୭/୦୫/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ସଂଜୟ ସିଂହ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କଲମପୁର ଥିଆମୂଳ ରାମପୁର  ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟିରେ ଭାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *