Wednesday , May 25 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଦୁଗ୍ଧ ସଂଗ୍ରହ କେନ୍ଦ୍ର କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେବାରୁ ସାଧାରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ

ଦୁଗ୍ଧ ସଂଗ୍ରହ କେନ୍ଦ୍ର କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେବାରୁ ସାଧାରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ

ସାଲେପୁର,୨୪/୩/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା ) ସାଲେପୁର ତହସିଲ ଅଧିନରେ ଥିବା ରାମେଶ୍ଵର ପଞ୍ଚାୟତ ର ସାବିଜିପୁର ଗ୍ରାମର ୧ନଂ ସି କେନାଲବନ୍ଧ ପାର୍ଶ୍ୱ ରେ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କରି ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ସାମଲ ଦୁଗ୍ଧ ସଂଗ୍ରହ କେନ୍ଦ୍ର କୁ ଚଳାଉଥିଲେ. ମାତ୍ର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ହଠାତ ଘର ଟି କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେବାରୁ ସାଧାରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖା ଦେଇଛି। ଏହି କେନାଲ କଡ଼ରେ ବହୁ ଲୋକ ଘର କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରୋଶ ମୂଳକ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ଦେବାରୁ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ପ୍ରଶାସନ ର ଏଭଳି ବୈମାତୃକ ମନୋଭାବ କୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଦୁଗ୍ଧ ସଂଗ୍ରହ କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା ଯୁବକ ଜଣକ ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ କରିବା ସହ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଥିଲେ. । ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନରେ ଗଜପତି କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ଦେବଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନର ଅନ୍ୟତମ ସୂତ୍ରଧର, ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *