Wednesday , May 25 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବାଜିରାଉତ ସେତୁରେ ଅଧା ଜଳୁନି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରଙ୍ଗିନ ଆଲୋକ

ବାଜିରାଉତ ସେତୁରେ ଅଧା ଜଳୁନି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରଙ୍ଗିନ ଆଲୋକ

ଭୁବନ ୨୧/୦୩/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ରୁ ଢେଙ୍କାନାଳ କୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ବାଜିରାଉତ ସେତୁରେ ଗତବର୍ଷ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଅବସରରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ଲାଗିଥିଲା ବେଳେ ବର୍ଷେ ନହେଉଣୁ ସେଥିରୁ ଅଧା ଲାଇଟ ଖରାପ ହୋଇଗଲାଣି , ଜଳୁନାହିଁ । ୨୦୧୬ ଅପ୍ରେଲ ମାସରେ ସେତୁ ଉଦଘାଟନ ହେବା ପରଠାରୁ ଆଲୋକୀକରଣ ପାଇଁ ବହୁ ବାର ଦାବି ହୋଇ ଆସୁଥିଲା । ଗତ ତା୯.୩.୨୦୧୯ ରିଖରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ଖଣି ଇସ୍ପାତ ଓ ପୂର୍ତ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ସେତୁ ଉପରେ ଉଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇଁ ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ବର୍ତମାନ ଏହି ସେତୁ ଉପରେ ଦୈନିକ ଶହଶହ ଗାଡି ଚାଲୁଛି ତେବେ ଅଧା ଲାଇଟ ଜଳୁନଥିବାରୁ ଛୋଟବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ସାଙ୍ଗକୁ ଅନ୍ଧାରରେ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଦୁର୍ବୃତ ମାନେ ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ବିଭାଗୀୟ ଉଚ୍ଚ କର୍ତୃପକ୍ଷ ତୁରନ୍ତ ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟିଦେବାକୁ ଦାବି ହୋଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନରେ ଗଜପତି କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ଦେବଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୫/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ ଗଠନର ଅନ୍ୟତମ ସୂତ୍ରଧର, ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *